Sreda je minila z neverjetno hitrostjo. Erasmusovcem se je dogajalo na polno. Zjutraj so bili vsi naši gostje solidarni z nami in so se samotestirali, nato pa v manjših skupinicah odšli na hospitacije v razrede. Ogledali so si ure športne vzgoje, glasbe, opazovali kemijske poskuse, se s petošolci učili angleščino, občudovali likovne umetnije naših šestošolcev in še in še. Prav vse goste je navdušil pouk, ki ni enoličen, pač pa dinamičen in kar se da aktiven. Tudi nad prijetno urejenimi učilnicami so bili prijetno presenečeni.

Sledilo je učenje florbala in na koncu tudi pravi turnir. Vsi sodelujoči so dali vse od sebe, tako da bi jih učitelj Miha v prihodnje vzel kar v svojo ekipo.

Za konec dneva pa še nadaljevanje delavnic o nasilju, ki sta jih pripravili in več kot odlično izvedli gospa Petra in gospa Mateja.

Vsi se veselimo jutrišnjega dne.

(Visited 9 times, 1 visits today)