Že prvi jutranji klepet z dekleti pri zajtrku se je vrtel okrog “ne morem verjeti, da je tu že zadnji dan, ko smo še vsi skupaj; tako hitro je minilo…”, potem pa so se stvari tekom dneva le še ponavljale. Vse se strinjamo, da se imamo lepo, da zato čas še hitreje beži in da moramo današnji dan izkoristiti kar najbolje zmoremo.

In to so dekleta tudi storila.

Zjutraj so se izkazala v turnirju v igranju hemsballa, nato so z drugimi Erasmusovci igrale pikado, namizni tenis, klepetale s turškimi dijakinjami in se ličile za slavnostno podelitev zasluženih certifikatov.

Vmes smo si ogledali še predstavitev turških ljudskih plesov, ki nas je navdušila.

Za kosilo so nam dijaki gostiteljske šole in njihovi profesorji pripravili številni turške jedi, ki so nam jih postregli kar v šoli.

Tudi popoldne smo vsi skupaj preživeli v prijetnem druženju, ki mu je sledila že omenjena podelitev certifikatov in medalj za sodelovanje na turnirju v hemsballu.

Zvečer smo se peš odpravili do restavracije, kjer so nam postregli še zadnjo večerjo preden odidemo vsak na svoj dom.

Sedajle pa ne počnemo nič drugega, kot pakiramo kovčke in upamo, da nam uspe vso “kramo” pospraviti vanje.

Držite pesti, da se jutri srečno vrnemo!

(Visited 9 times, 1 visits today)